>> Pevná linka bez paušálu, moderní IPTV Televize

Televize a volání

Jako doplňkové služby k našemu internetovému připojení nabízíme našim zákazníkům levné volání přes internet - VoIP, moderní IPTV s interaktivními funkcemi a také digitální televizi ze satelitů Astra nebo Intelsat/Thor v HD i SD rozlišení.

Díky volání přes internet od naší společnosti můžete mít pevnou linku bez pravidelného paušálu s velmi příznivými cenami volání, a to vše dokonce i na Vašem stávajícím telefonním čísle.

FDLnet.CZ IPTV Televize

> Sledovat IPTV

IPTV Televize sledovanitv.cz je službou díky které máte možnost sledovat televizní stanice a Vaše oblíbené pořady jednoduše v internetovém prohlížeči Vašeho počítače, na Vašem chytrém telefonu, tabletu nebo jiném zařízení s OS Android či Apple iOS, a to i na dvou zařízeních současně. K dispozici jsou samozřejmě také SetTopBoxy k Vaší televizi založené na OS Android případně aplikace pro různé typy SmartTV.

 

sledovanitv-cz_programy.jpg

IPTV Televize v současné době v základní nabídce obsahuje 64 televizních stanic různých žánrů a 46 rozhlasových stanic. Nabídka se průběžně rozrůstá o další programy, u kterých se podaří zajistit vysílací práva a projeví o ně zájem dostatečný počet zákazníků.

Služba IPTV Televize nabízí interaktivní funkce jako PAUZA, kdy si právě běžící pořad můžete zastavit až na 60 minut a poté pokračovat v jeho sledování.

Další velmi užitečnou příplatkovou funkcí je TIMESHIFT - ČASOVÝ POSUN který umožňuje spustit kterýkoliv program všech stanic až 7 dní zpětně (programy skupiny Nova a Prima za poplatek 29,- Kč/měsíc, ostatní programy za 19,- Kč/měsíc), případně spustit právě běžící pořad od začátku. Nyní tak již nezmeškáte svůj oblíbený pořad, nebo ji jej pustíte o něco později a jednoduše přetočíte zdlouhavé reklamy (-:

Pokud Vám 7 dní časového posunu nestačí, můžete využít funkce MOJE NAHRÁVKY a vybraný pořad si i zpětně nahrát. Vaše nahrávka pro Vás bude uchována pro pozdější přehrání po dobu až 3 měsíců! K dispozici pro Vaše nahrávky prostor o velikosti 50 hodin. Můžete také využít šikovné funkce NAHRÁT SERIÁL, díky které již nepropásnete žádný díl Vašeho oblíbeného seriálu.

Samozřejmostí je také kvalitně zpracovaný Televizní program / EPG - Elektronický programový průvodce, díky kterému máte úplný přehled o všech vysílaných pořadech včetně jejich podrobného popisu. Můžete si tak jednoduše naplánovat nahrání Vašeho oblíbeného pořadu, nebo si tento pořad spustit ze záznamu.

 

IPTV Televize sledovanitv.cz je dostupná všem našim zákazníkům bezplatně jako součást vyšších tarifních programů Standard a Plus u optického připojení a tarifního programu Plus u bezdrátového připojení na technologii 5,6GHz AC.

 

Službu nemusíte nijak složitě instalovat, je pro Vás jednoduše dostupná na internetové adrese tv.fdlnet.cz nebo po kliknutí na logo sledovanitv.cz níže, kde po prvotní registraci dojde vždy k Vašemu automatickému přihlášení. Sledovat televizi prostřednictvím chytrého telefonu, tabletu nebo jiného zařízení s OS Android je možné jen v případě, že jste tímto zařízením připojeni ke své domácí Wi-Fi síti - nikoliv pomocí datového připojení od Vašeho mobilního operátora. Pro pohodlné pomocí sledování na mobilních zařízeních doporučujeme nainstalovat aplikaci sledovani.tv portable.

sledovanitv-cz_settopbox.png

sledovanitv-cz_300px.png

Provozovatelem služby je společnost sledovanitv.cz s.r.o., se sídlem U vodárny 3032/2a, 616 00 Brno- Královo Pole, IČ: 01607910, DIČ: CZ01607910.

FDLnet.CZ Telefon - VoIPsl400_small.png

VoIP je moderní telefonní služba, která využívá k přenosu hlasu IP protokolů. Tato služba je určena jak domácnostem, tak také firmám a živnostníkům z řad zákazníků využívajících našeho internetového připojení, kteří mají zájem na tom výrazně snížit své náklady na volání z pevné telefonní linky. Zatímco někteří poskytovatelé telekomunikačních služeb Vám účtují různé paušální platby za jednotlivá telefonní čísla a telefonní linky, s naší službou FDLnet.CZ Telefon platíte vždy pouze to, co skutečně provoláte. Prokazatelná úspora za volání se tak proti Vaší stávající telefonní lince pohybuje v řádech desítek procent, a to jednat díky velmi příznivým cenám za volání na pevná, mobilní i zahraniční telefonní čísla, tak také díky tomu, že v rámci naší sítě FDLnet.CZ si voláte zcela zdarma.

Vyúčtování telefonních služeb je prováděno kvartálně pouze v případě že proběhly nějaké placené hovory. Pro Vaši průběžnou kontrolu máte také možnost si kdykoliv prohlédnout podrobný rozpis hovorů za všechna Vaše telefonní čísla na adrese http://voip.fdlnet.cz. Hovorné je navíc po prvních dvou provolaných minutách účtováno po vteřinách, což dále napomáhá snížit výslednou cenu hovorného.

 

Jak probíhá zřízení telefonní linky

Po podání Vaší žádosti o zřízení telefonní linky budete v nejbližším možném termínu telefonicky kontaktováni technikem naší společnosti, abyste se domluvili na konkrétním datu a čase, který Vám bude nejlépe vyhovovat pro jeho návštěvu. Následně Vás v dohodnutém termínu navštíví, provede zapojení a nastavení telefonního přístroje, a rovněž Vás krátce seznámí se základní obsluhou telefonního přístroje. Pokud již máte aktivní naši internetovou přípojku, trvá zprovoznění telefonní linky maximálně 30 minut. Telefonní linka je po zapojení aktivní a můžete ji tak ihned používat. Pokud chcete na naší telefonní lince používat své dosavadní telefonní číslo, je třeba pamatovat na to, že tento proces trvá zhruba 5-10 pracovních dnů a je třeba uhradit takzvaný "poplatek za přenesení telefonního čísla" ve výši 1080,- Kč včetně DPH.

Zřízení telefonní linky je bezplatné, a jediným nákladem je pořízení telefonního přístroje s cenou již od 1600,- Kč. Instalujeme prověřené bezdrátové telefonní přístroje značky Siemens - Gigaset, které se kromě podpory češtiny a snadného ovládání vyznačují také svou spolehlivostí.

 

Ceník volání

V následující tabulce najdete přehled cen hovorného nejčasteji volaných destinací.

 Místní hovory
 Typ hovorů Minutová sazba v Kč s DPH (bez DPH)
 Špička Mimo špičku
 Místní hovory 0,89 (0,74) 0,46 (0,38)
 Meziměstské hovory 0,89 (0,74) 0,46 (0,38)
 Hovory do mobilních sítí 5,65 (4,74) 5,65 (4,74)
 Volání v rámci sítě FDLnet.CZ ZDARMA ZDARMA 

všechny hovory jsou účtovány vteřinovou tarifikací po prvních 2 minutách

 

 Časová pásma
 Špička všední dny (pondělí – pátek) 7:00 – 19:00
 Mimo špičku všední dny (pondělí – pátek) 19:00 – 7:00
víkendy (sobota – neděle) 00:00 – 24:00
státní svátky 00:00 – 24:00

Podrobný ceník volání do zahraniční, na speciální linky a doplňkových služeb naleznete zde.

FDLnet.CZ Satelitní televize

Pro komplexní zastřešení potřeb našich zákazníků nabízíme jako doplňkovou službu také zajištění a montáž moderní digitální satelitní televize ze satelitů Astra nebo Intelsat/Thor.

Nespornou výhodou satelitní televize je zejména její dostupnost na celém území České republiky, vysoká obrazová kvalita nabízených programů v SD i HD rozlišení včetně programového průvodce EPG a také příznivá cenová politika, kdy za minimální měsíční poplatek získáte desítky českých a stovky zahraničních programů. Naše společnost je instalačním partnerem dvou největších poskytovatelů satelitní televize v České republice, a sice společnosti M77 Group S. A. provozujících službu Skylink a společnosti UPC DTH S.à r.l. provozující službu freeSAT by upc direct.

skylink_small.png   freeSAT_small.png

Satelitní televize Skylink

Společnost M77 Group S. A. nabízí několik variant satelitní televize Skylink z družic Astra na pozicích 23,5°E a 19,2°E. Velkou výhodou Skylinku oproti všem konkurenčním společnostem je velmi nízká cena základního balíčku programů DIGITAL a příjem z družic Astra s výborným pokrytím České republiky. Donedávna byl příjem základního balíčku programů, který obsahuje na 3 desítky českých programů a stovky volně vysílajících programů zcela zdarma, bohužel však s účinností od 1.9.2012 je k základnímu balíčku Digital zaveden takzvaný "servisní poplatek" ve výši 79,- Kč měsíčně.

Satelitní televize Skylink nabízí kromě základní varianty Digital také několik variant programových balíčků dle Vašich potřeb. Velmi oblíbenou variantou jsou například programové balíčky MULTI nebo KOMBI, které za cenu 318,- nebo 387,- Kč měsíčně nabízejí řadu prémiových programů a v jejich měsíčním poplatku je již obsažen servisní poplatek. Jednou z velkých výhod Skylinku je také to, že si programové a prémiové balíčky lze předplatit i na poměrně krátké období např. 1 měsíc. Můžete si tak předplatit tyto programy třeba na vánoce, nebo pokud jste nemocní a po zbytek času přijímat pouze základní nabídku DIGITAL za minimální servisní poplatek.

Pokud máte v domácnosti dva přijímače a předplácíte si nějaký balíček prémiových programů, můžete využít možnosti příjmu stejných programů také na druhém přijímači se službou DRUHÁ KARTA za poplatek 99,- Kč / měsíc. Pokud si nevíte rady s výběrem vhodné varianty, určitě nás kontaktujte a rádi Vám s výběrem pomůžeme.

Kompletní přehled nabízených variant a programů naleznete na této adrese: https://www.skylink.cz/programova-nabidka
Kompletní ceník satelitní televize Skylink: https://www.skylink.cz/cenik

 

Satelitní televize freeSAT

Společnost UPC DTH S.à r.l. nabízí opět několik variant satelitní televize freeSAT z družic Intelsat/Thor na pozici 0.8°W od nejlevnější varianty freeSAT karta kde za roční administrativní poplatek 500,- Kč získáte více než 30 základních programů až po námi doporučovanou variantu freeSAT medium HD, kde za měsíční poplatek 598,- Kč získáte více jak 100 programů, zápůjčku satelitního přijímače a při podpisu závazku užívání služby po dobu minimálně 24 měsíců také příspěvek na montáž do výše 1500,- Kč. V této variantě tak máte montáž zcela zdarma a platíte pouze pravidelný měsíční poplatek. K obecným variantám lze navíc dokoupit různé balíčky prémiových programů z oblasti filmů, dokumentů, seriálů, erotiky...

Pokud máte v domácnosti více přijímačů a předplácíte si nějaký balíček s prémiovými programy, můžete využít možnosti příjmu stejných programů také na druhém nebo i třetím přijímači za 200,- Kč / měsíc a přijímač. Pokud si nevíte rady s výběrem vhodné varianty, určitě nás kontaktujte a rádi Vám s výběrem pomůžeme.

Kompletní přehled nabízených variant naleznete na této adrese: http://cz.freesattv.tv/satelitni-televize
Přehled programů v nabízených variantách: http://cz.freesattv.tv/prehled-programu
Prémiové programové balíčky: http://cz.freesattv.tv/prehled-programu/premiove-balicky

 

Jak probíhá montáž satelitní televize

Po podání Vaší žádosti o zřízení satelitní televize budete v nejbližším možném termínu telefonicky kontaktováni technikem naší společnosti, abyste se domluvili na konkrétním datu a čase, který Vám bude nejlépe vyhovovat pro jeho návštěvu. Následně Vás v dohodnutém termínu navštíví, a v konzultaci s Vámi zvolí vhodné místo pro instalaci satelitní paraboly. Místo instalace paraboly musí být takové, odkud je přímý výhled na jižní oblohu pod úhlem minimálně 30°. Obecně platí, že do vzdálenosti 20-30m od místa instalace nesmí být vzrostlé stromy, které by mohly nyní nebo v budoucnu způsobit utlumení přijímaného signálu. Po zvolení vhodného místa proběhne montáž držáku, satelitní paraboly, natažení koaxiálního kabelu od paraboly k satelitnímu přijímači, případně dvěma a více přijímačům pokud je požadováno. Poté technik zapojí satelitní přijímač a provede zaměření paraboly na pozici nejlepšího dostupného signálu, ve které parabolu zafixuje. Následně již naladí a setřídí přijímané programy a krátce Vás seznámí se základní obsluhou satelitního přijímače. Montáž satelitního kompletu je poměrně časově náročnou záležitostí a je třeba počítat, že trvá minimálně 1, ale spíše 2 hodiny. Ihned po dokončení instalace můžete sledovat své oblíbené televizní programy v digitální kvalitě.

 

Ceník montáže a satelitních kompletů

Cena satelitních kompletů je různá dle zvoleného typu přijímače (SD / HD), délky koaxiálních kabelů, typu paraboly, počtu konvertorů atd. Obecně však lze základní satelitní SD komplet pro jednu televizi podporující nové karty IRDETO pořídit již od 3500,- Kč. Rádi Vám připravíme konkrétní cenovou nabídku přesně dle Vašich potřeb!

název služby cena bez DPH cena s DPH
montáž satelitního kompletu dodaného naší společností 743,80 Kč 900,- Kč
montáž satelitního kompletu zakoupeného u jiného prodejce 991,74 Kč  1200,- Kč
servisní práce u zákazníka (1hod), přeladění programů, doladění paraboly 247,93 Kč 300,- Kč
dopravné (1km) 8,26 Kč 10,- Kč

 parabola_small.png

 

 

 

 

Všechny zde uvedené ceny jsou konečné, včetně základní sazby DPH.

Pokud máte zájem o námi nabízené telefonní VoIP služby, satelitní televizi, případně máte nějaký upřesňující dotaz, vyplňte prosím kontaktní formulář níže. Děkujeme!

Odeslat poptávku
 

Captcha Code

Click the image to see another captcha.