>> Nejrychlejší internet na Frýdlantsku

Optické připojení

Připojení pomocí optických vláken představuje v dnešní době díky svým vynikajícím vlastnostem nejmodernější způsob, kterým se lze k internetu připojit. Optické připojení vyniká nad ostatními způsoby zejména vysokou přenosovou rychlostí v obou směrech - která v budoucnu bude dále růst, neomezeným množstvím přenesených dat, velmi nízkou latencí a vysokou stabilitou.

Naší snahou je zpřístupnit tento moderní způsob připojení k internetu co nejširšímu okruhu zákazníků, proto neustále investujeme do rozšíření i zkvalitnění celé naší optické sítě. Můžeme se tak pochlubit nejen dostupností nejrychlejšího internetu na Frýdlantsku, ale také největším pokrytím tohoto typu připojení v našem regionu. Rádi Vás přivítáme mezi našimi zákazníky!

Ceník Optického připojení

Optické připojení k internetu nabízíme v několika následujících variantách s cenou již od 0,- Kč, vždy bez omezení stráveného času a přenesených dat.

 

Ve Frýdlantu, Hejnicích, Novém Městě pod Smrkem a Raspenavě si můžete vybrat z následujícíh tarifů:

Basic

350 Kč

Ekonomické řešení pro nenáročné zákazníky
20/20 Mbps
zřízení přípojky do 1 týdne
první měsíc připojení zdarma
neomezený přenos dat Objednat

Standard

500 Kč

Ideální volba pro každého s internetovou televizí sledovanitv.cz
100/100 Mbps
první měsíc připojení zdarma
neomezený přenos dat
televize s více jak 90 programy ZDARMA Objednat

Plus

800 Kč

Velmi rychlé připojení pro náročné zákazníky s internetovou televizí
1/1 Gbps
první měsíc připojení zdarma
neomezený přenos dat
televize s více jak 90 programy ZDARMA Objednat

 

Nabídka optického připojení mimo Frýdlant, Hejnice, Nové Město pod Smrkem, Raspenavy a optické přípojky za rádiovým spojem:

Basic

350 Kč

Ekonomické řešení pro nenáročné zákazníky
10/10 Mbps
zřízení přípojky do 1 týdne
první měsíc připojení zdarma
neomezený přenos dat Objednat

Standard

500 Kč

Ideální volba pro každého
50/50 Mbps
první měsíc připojení zdarma
neomezený přenos dat
televize s více jak 90 programy ZDARMA Objednat

Plus

800 Kč

Řešení pro náročné zákazníky
100/100 Mbps
první měsíc připojení zdarma
neomezený přenos dat
televize s více jak 90 programy ZDARMA Objednat

 

Pro zjištění dostupnosti nebo Vaší aktuální rychlosti na konkrétní adrese nás prosím kontaktujte. 

Pro sociálně slabší a lidi bez zaměstnání nabízíme doplňkový tarifní program Zdarma, který za cenu 0,- Kč / měsíc nabízí základní připojení rychlostí 256/256 kbps. Díky tomuto tarifnímu programu se tak tito lidé mohou naučit základní práci s internetem - zvýšit svoji kvalifikaci a pomocí internetu zkusit najít nové zaměstnání. Z těchto důvodu lze tento tarifní program na jedné adrese nebo pro konkrétního člověka používat maximálně po dobu 6ti měsíců, poté je umožněn bezplatný přechod na jiný vyšší tarifní program, nebo je smlouva automaticky ukončena. Tento tarifní program je určen pouze pro nové zákazníky, nelze tak na něj přejít z placených tarifních programů.

 

Jak probíhá zřízení přípojky

Po podání Vaší žádosti o připojení budete v nejbližším možném termínu telefonicky kontaktováni technikem naší společnosti, abyste se domluvili na konkrétním datu a čase, který Vám bude nejlépe vyhovovat pro zřízení Vaší přípojky. Během tohoto telefonního hovoru po Vás technik může požadovat informaci, jestli je již datový kabel přiveden z chodby do bytu, případně jestli je dotažen, až do místa kde chcete přípojku zřídit. Zároveň se s Vámi technik během hovoru domluví na požadovaném koncovém zařízení (router, router s Wi-Fi atp.), případně dalších Vašich potřebách. Následně u Vás v dohodnutém termínu provede instalaci datového kabelu do Vámi požadovaného místa instalace, kompletně nastaví všechny připojené počítače a zařízení, doporučí nebo po dohodě také nainstaluje programy pro zabezpečení počítače při práci s internetem, a ihned po dokončení instalace je Vaše přípojka plně funkční - můžete internet ihned používat. Vlastní realizace přípojky trvá většinou 30 - 60 minut, ve výjimečných případech o něco déle. To vše maximálně do 1 týdne od Vaší objednávky!

 

Ceník dalších úkonů

Při užívání internetové přípojky mohou nastat situace, kdy budete potřebovat například přenést připojení na jinou adresu, servisní zásah, nebo něco podobného. Ceny těchto úkonů jsou zahrnuty v následující tabulce.

název služby cena bez DPH cena s DPH
Aktivační poplatek, poplatek za zřízení přípojky 826,45 Kč 1000,- Kč
Využívání veřejné IP adresy (měsíční poplatek) 41,32 Kč 50,- Kč
Práce technika (1 hodina) 247,93 Kč  300,- Kč
Přepojení na nové adrese s návštěvou technika 247,93 Kč 300,- Kč
Doprava (1 km) 12,40 Kč 15,- Kč
Náklady na vymáhání pohledávky 206,61 Kč 250,- Kč

 

 

 

 TL-WR841ND_small.png

 

Všechny výše uvedené ceny jsou konečné, včetně základní sazby DPH.

Při podpisu smlouvy s minimální dobou užívání služby po dobu 24 měsíců je poskytnuta sleva 100% na aktivační poplatek, zákazník má také nárok na slevu z ceny přijímacího zařízení a první měsíc připojení zdarma.

Všeobecné podmínky poskytování veřejně dostupných služeb elektronických komunikací
Ceník služeb elektronických komunikací poskytovaných společností FDLnet.CZ, s.r.o.
VZOR - Smlouva o poskytování veřejně dostupných služeb elektronických komunikací

Pro kabelové připojení klientů jsou použita zařízení s rozhraními fungujícími dle obecně platného technického standartu pro Ethernet IEEE 802.3 (10 Mbps - 10Base-T Ethernet; 100 Mbps - Fast Ethernet; 1000 Mbps - Gigabit Ethernet a 10-Gigabit - 10 Gbps Ethernet). Viz. https://www.ieee802.org/3/

Tato mapa představuje pouze orientační přehled o pokrytých bytových domech optickým připojením, a skutečné pokrytí se od zde zobrazeného může mírně lišit. Pro bezplatné zjištění skutečné dostupnosti v místě Vašeho bydliště nebo místě kde byste chtěly připojit, nás prosím kontaktujte, nebo vyplňte formulář níže a my se spojíme s Vámi.


Zobrazit místo FDLnet.CZ: Pokrytí, Optické připojení na větší mapě

Pokud máte zájem o námi nabízené služby, chcete oveřit dostupnost připojení, nebo máte nějaký upřesňující dotaz, vyplňte prosím kontaktní formulář níže. Děkujeme!

Odeslat poptávku
 

Captcha Code

Click the image to see another captcha.