>> Poskytovatel připojení k internetu pro Frýdlantsko

O nás

Naše společnost FDLnet.CZ začala vznikat koncem roku 2002, nejprve jako zájmové sdružení dvou počítačových nadšenců, které v polovině roku 2004 přešlo ve sdružení živnostníků Šárka David, DiS. / Šafránek Zbyněk – FDLnet.CZ. Díky velkému a neutuchajícímu zájmu z řad zákazníků naše sdružení rostlo, a proto byla koncem roku 2006 založena společnost FDLnet.CZ, s.r.o., která působí dodnes.

Za více jak 15 let naší činnosti jsme se vypracovali na předního lokálního poskytovatele internetových služeb na Frýdlantsku. V současné době provozujeme více než 200 přístupových bodů pro bezdrátově připojené zákazníky, několik vlastních metropolitních optických sítí a poskytujeme internetové služby pro několik tisíc zákazníků z řad domácností, státní správy, školství, společností a živnostníků.

Pro připojení sítě FDLnet.CZ k internetu využíváme výhradně dvou zcela nezávislých optických připojení od velkých  Internet Service Providerů, tak aby byla dosažena maximální dostupnost námi poskytovaných služeb. Od roku 2010 jsme členy evropské organizace RIPE NCC a provozujeme vlastní Autonomní Systém pro zajištění vlastních veřejných IPv4 a IPv6 adres.

Naším cílem je v první řadě vysoká kvalita poskytovaných služeb, kvalifikovaná podpora a přátelský přístup k zákazníkům.


o_nas_1.jpg o_nas_2.jpg o_nas_3.jpg